• Výlet - Minizoo Ľubina

• Dňa 13. 6. 2022 sa žiaci 1. až 3. ročníka zúčastnili výletu v kontaktnej minizoo v obci Ľubina pri Novom Meste nad Váhom. Deti mohli zvieratká kŕmiť, pohladkať aj česať. Všetkým sa blízky kontakt so zvieratami páčil. V malom obchodíku si kúpili na pamiatku krásne vyrezávané suveníry. Oddýchli si a zahrali sa na ihrisku v minizoo.

• Výlet - Piešťany

• 9. júna 2022 sa žiaci 6., 7. a 8. ročníka zúčastnili poznávacej exkurzie v Piešťanoch, kde navštívili Vojenské letecké múzeum, v ktorom si prezreli zaujímavú expozíciu vojenskej leteckej a pozemnej techniky.

Z múzea sa presunuli na výletnú loď, kde absolvovali príjemnú okružnú plavbu po rieke Váh v spoločnosti neúnavných "čajok". Tie nepohrdli "pohostením", ktoré im žiaci poskytli hádzaním kúskov chlebíka, rožkov, chipsov ...

S výletom boli žiaci spokojní, počasie vydržalo, ale hlavne nakúpené darčeky a suveníry sa páčili.

• Testy na domáce testovanie žiakov

• Prosíme zákonných zástupcov žiakov ZŠ, ktorí prejavili záujem o testy na domáce testovanie na september, aby si ich prišli prevziať. Každý pracovný deň od 7:00 do 14:00 hod. Testy môže vyzdvihnúť aj iná dospelá osoba, po dohode s triednym učiteľom cez edupage.

Testy si prídu prevziať aj zákonní zástupcovia budúcich prvákov. (terajší predškoláci)

• Deň detí

• Prvý jún vždy patrí deťom, nebolo tomu inak ani tentoraz. Deň detí sme oslávili zábavným dopoludním v škole.

Poďakovať sa chceme pánovi Stanislavovi Rumanovi za zmrzlinu pre deti, Dobrovoľnému hasičskému zboru Horné Obdokovce za penovú show pre deti a tiež pánovi starostovi obce Horné Obdokovce a rodičovskému združeniu pri škole za sladké darčeky pre deti.

• Škola v prírode

• V dňoch 25. - 29. apríla sa žiaci 3. a 4. ročníka zúčastnili Školy v prírode na RZ Stará Myjava.

Prežili krásny týždeň plný zážitkov.